DTS120200UC-P5P-KH CUI
  • Part Number: DTS120200UC-P5P-KH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DTS120200UC-P5P-KH CUI
    DTS120200UC-P5P-KH CUI
    DTS120200UC-P5P-KH is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DTS120200UC-P5P-KH is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK