DTS120125UDC-P5P CUI
  • Part Number: DTS120125UDC-P5P
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE