DTB120225UC-P5P-FL CUI
  • Part Number: DTB120225UC-P5P-FL
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: BATT CHRGR LEAD-ACID 12V 2.25A
  • Category: Battery Chargers
  • Status:
  • More about DTB120225UC-P5P-FL CUI
    DTB120225UC-P5P-FL CUI
    DTB120225UC-P5P-FL is manufactured by CUI and is categorized in the Battery Chargers category. DTB120225UC-P5P-FL is described as BATT CHRGR LEAD-ACID 12V 2.25A. Perfect Parts is a supplier of Batteries and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> Battery Chargers from all manufacturers
    ---> Batteries by sub category
  • More About  Battery Chargers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM