DPS240100U-P5P-TK CUI
  • Part Number: DPS240100U-P5P-TK
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPS240100U-P5P-TK CUI
    DPS240100U-P5P-TK CUI
    DPS240100U-P5P-TK is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPS240100U-P5P-TK is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE