DPS240075U-P7N CUI
  • Part Number: DPS240075U-P7N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"