DPS240050UPS-P14P CUI
  • Part Number: DPS240050UPS-P14P
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPS240050UPS-P14P CUI
    DPS240050UPS-P14P CUI
    DPS240050UPS-P14P is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPS240050UPS-P14P is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V