DPS240050UPS-P14N CUI
  • Part Number: DPS240050UPS-P14N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPS240050UPS-P14N CUI
    DPS240050UPS-P14N CUI
    DPS240050UPS-P14N is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPS240050UPS-P14N is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N