DPS180055UPS-Z6P CUI
  • Part Number: DPS180055UPS-Z6P
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 10W
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"