DPS150100U-P5P-TK CUI
  • Part Number: DPS150100U-P5P-TK
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPS150100U-P5P-TK CUI
    DPS150100U-P5P-TK CUI
    DPS150100U-P5P-TK is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPS150100U-P5P-TK is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"