DPS120125U-P5P-TK CUI
  • Part Number: DPS120125U-P5P-TK
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPS120125U-P5P-TK CUI
    DPS120125U-P5P-TK CUI
    DPS120125U-P5P-TK is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPS120125U-P5P-TK is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"