DPS120100UPS-Z5N CUI
  • Part Number: DPS120100UPS-Z5N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"