DPD120080E-P5P-SZ CUI
  • Part Number: DPD120080E-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120080E-P5P-SZ CUI
    DPD120080E-P5P-SZ CUI
    DPD120080E-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120080E-P5P-SZ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V