DPD120050-P14P-TC CUI
  • Part Number: DPD120050-P14P-TC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120050-P14P-TC CUI
    DPD120050-P14P-TC CUI
    DPD120050-P14P-TC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120050-P14P-TC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM