DPA120100-P5-WC CUI
  • Part Number: DPA120100-P5-WC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • More about DPA120100-P5-WC CUI
    DPA120100-P5-WC CUI
    DPA120100-P5-WC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. DPA120100-P5-WC is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE