DPA120100-P13-TC CUI
  • Part Number: DPA120100-P13-TC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • More about DPA120100-P13-TC CUI
    DPA120100-P13-TC CUI
    DPA120100-P13-TC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. DPA120100-P13-TC is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"