DPA120100-P12-TC CUI
  • Part Number: DPA120100-P12-TC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • More about DPA120100-P12-TC CUI
    DPA120100-P12-TC CUI
    DPA120100-P12-TC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. DPA120100-P12-TC is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB