DPA120030-P12-SZ CUI
  • Part Number: DPA120030-P12-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • More about DPA120030-P12-SZ CUI
    DPA120030-P12-SZ CUI
    DPA120030-P12-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. DPA120030-P12-SZ is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK