DPA120020-P13-SZ CUI
  • Part Number: DPA120020-P13-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • More about DPA120020-P13-SZ CUI
    DPA120020-P13-SZ CUI
    DPA120020-P13-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. DPA120020-P13-SZ is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB