DPA120020-P12-SZ CUI
  • Part Number: DPA120020-P12-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
  • Category: AC-AC Wall Adapters
  • Status:
  • More about DPA120020-P12-SZ CUI
    DPA120020-P12-SZ CUI
    DPA120020-P12-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-AC Wall Adapters category. DPA120020-P12-SZ is described as AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-AC Wall Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-AC Wall Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V