CMS-15118-25-SP CUI
  • Part Number: CMS-15118-25-SP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about CMS-15118-25-SP CUI
    CMS-15118-25-SP CUI
    CMS-15118-25-SP is manufactured by CUI and is categorized in the Speakers category. CMS-15118-25-SP is described as SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by CUI
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK