CFM-A238V-221-370-20 CUI
  • Part Number: CFM-A238V-221-370-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-A238V-221-370-20 CUI
    CFM-A238V-221-370-20 CUI
    CFM-A238V-221-370-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-A238V-221-370-20 is described as DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM