CFM-A238-23-10 CUI
  • Part Number: CFM-A238-23-10
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-A238-23-10 CUI
    CFM-A238-23-10 CUI
    CFM-A238-23-10 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-A238-23-10 is described as DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V