CFM-9225V-130-340-20 CUI
  • Part Number: CFM-9225V-130-340-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 92 MM SQUARE, 25 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-9225V-130-340-20 CUI
    CFM-9225V-130-340-20 CUI
    CFM-9225V-130-340-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-9225V-130-340-20 is described as DC AXIAL FAN, 92 MM SQUARE, 25 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA