CFM-8025-13-20 CUI
  • Part Number: CFM-8025-13-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 80 MM SQUARE, 25 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-8025-13-20 CUI
    CFM-8025-13-20 CUI
    CFM-8025-13-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-8025-13-20 is described as DC AXIAL FAN, 80 MM SQUARE, 25 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA