CFM-7020V-126-260-20 CUI
  • Part Number: CFM-7020V-126-260-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 20 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-7020V-126-260-20 CUI
    CFM-7020V-126-260-20 CUI
    CFM-7020V-126-260-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-7020V-126-260-20 is described as DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 20 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A