CFM-4020V-170-255-20 CUI
  • Part Number: CFM-4020V-170-255-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-4020V-170-255-20 CUI
    CFM-4020V-170-255-20 CUI
    CFM-4020V-170-255-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-4020V-170-255-20 is described as DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL