CFM-4020V-160-210-20 CUI
  • Part Number: CFM-4020V-160-210-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-4020V-160-210-20 CUI
    CFM-4020V-160-210-20 CUI
    CFM-4020V-160-210-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-4020V-160-210-20 is described as DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM