CFM-4020V-060-210-20 CUI
  • Part Number: CFM-4020V-060-210-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-4020V-060-210-20 CUI
    CFM-4020V-060-210-20 CUI
    CFM-4020V-060-210-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-4020V-060-210-20 is described as DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM