CFM-4010-13-20 CUI
  • Part Number: CFM-4010-13-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 10 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-4010-13-20 CUI
    CFM-4010-13-20 CUI
    CFM-4010-13-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-4010-13-20 is described as DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 10 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM