CBM-5015V-160 CUI
  • Part Number: CBM-5015V-160
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC BLOWER, 50 MM SQUARE, 15 MM,
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CBM-5015V-160 CUI
    CBM-5015V-160 CUI
    CBM-5015V-160 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CBM-5015V-160 is described as DC BLOWER, 50 MM SQUARE, 15 MM,. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK