767163104GP CTS Resistors
  • More about 767163104GP CTS Resistors
    767163104GP CTS Resistors
    767163104GP is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the Array Network Resistor category. 767163104GP is described as RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM