767161472GP CTS Resistors
  • More about 767161472GP CTS Resistors
    767161472GP CTS Resistors
    767161472GP is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the Array Network Resistor category. 767161472GP is described as RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by CTS Resistors
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM