766163104GP CTS Resistors
  • More about 766163104GP CTS Resistors
    766163104GP CTS Resistors
    766163104GP is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the Array Network Resistor category. 766163104GP is described as RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by CTS Resistors
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"