741X043222JP CTS Resistors
  • More about 741X043222JP CTS Resistors
    741X043222JP CTS Resistors
    741X043222JP is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the Array Network Resistor category. 741X043222JP is described as RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS