741X043221JP CTS Resistors
  • More about 741X043221JP CTS Resistors
    741X043221JP CTS Resistors
    741X043221JP is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the Array Network Resistor category. 741X043221JP is described as RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH