73WL7R240F CTS Resistors
  • More about 73WL7R240F CTS Resistors
    73WL7R240F CTS Resistors
    73WL7R240F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL7R240F is described as RES 0.24 OHM 1% 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"