73WL7R016J CTS Resistors
  • More about 73WL7R016J CTS Resistors
    73WL7R016J CTS Resistors
    73WL7R016J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL7R016J is described as RES 0.016 OHM 5% 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.