73WL6R470J CTS Resistors
  • More about 73WL6R470J CTS Resistors
    73WL6R470J CTS Resistors
    73WL6R470J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R470J is described as RES 0.47 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.