73WL6R270F CTS Resistors
  • More about 73WL6R270F CTS Resistors
    73WL6R270F CTS Resistors
    73WL6R270F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R270F is described as RES 0.27 OHM 1% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"