73WL6R180J CTS Resistors
  • More about 73WL6R180J CTS Resistors
    73WL6R180J CTS Resistors
    73WL6R180J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R180J is described as RES 0.18 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK