73WL6R160J CTS Resistors
  • More about 73WL6R160J CTS Resistors
    73WL6R160J CTS Resistors
    73WL6R160J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R160J is described as RES 0.16 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F