73WL6R130J CTS Resistors
  • More about 73WL6R130J CTS Resistors
    73WL6R130J CTS Resistors
    73WL6R130J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R130J is described as RES 0.13 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"