73WL6R120J CTS Resistors
  • More about 73WL6R120J CTS Resistors
    73WL6R120J CTS Resistors
    73WL6R120J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R120J is described as RES 0.12 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH