73WL6R022J CTS Resistors
  • More about 73WL6R022J CTS Resistors
    73WL6R022J CTS Resistors
    73WL6R022J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R022J is described as RES 0.022 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"