73WL6R018J CTS Resistors
  • More about 73WL6R018J CTS Resistors
    73WL6R018J CTS Resistors
    73WL6R018J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL6R018J is described as RES 0.018 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM