73WL4R036J CTS Resistors
  • More about 73WL4R036J CTS Resistors
    73WL4R036J CTS Resistors
    73WL4R036J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL4R036J is described as RES 0.036 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK