73WL4R024J CTS Resistors
  • More about 73WL4R024J CTS Resistors
    73WL4R024J CTS Resistors
    73WL4R024J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WL4R024J is described as RES 0.024 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS