73WE6R018J CTS Resistors
  • More about 73WE6R018J CTS Resistors
    73WE6R018J CTS Resistors
    73WE6R018J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE6R018J is described as RES 0.018 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM