73WE6R007J CTS Resistors
  • More about 73WE6R007J CTS Resistors
    73WE6R007J CTS Resistors
    73WE6R007J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE6R007J is described as RES 0.007 OHM 5% 1W 2010 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.