73WE4R033F CTS Resistors
  • More about 73WE4R033F CTS Resistors
    73WE4R033F CTS Resistors
    73WE4R033F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE4R033F is described as RES 0.033 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE